rodiklisNarių sąrašasRegistruotisPrisijungti

Share | 

Staliukai nr.1

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Caroline Forbes
Unknown

Parašiau : 104
Taškučiai : 19933
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 12:53 pm

-Taip gelbsti ,bent mano.Pirma jis išgelbėjo duodamas savo kraujo nuo vilkolakio įkandimo. - Pasako ir žiūri į jį. - O antra išgelbėjo nuo pamišusio mokytojo kuris norėjo mane nužudyti ,nes supainiojo su tavo sesute. - Nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown

Parašiau : 89
Taškučiai : 19703
Gyvenvietė. : Mystic Falls

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 12:54 pm

-niekšas..-tyliai sau pasako, tiesiog nebegalėjo valdyti to pykčio jam, bet pagaliau jį sutramdęs nusišypsojo merginai ir atsigėrė to gėralo. -na bet kuriuo atveju man keista, nes tai iš tolo nepanašu į mano brolį, nebeent..-susimąsto. -nebent jis tau kažką jaučia.-išsišiepė, oo galės dabar paerzinti Klausą kišdamas Karoliną.
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown

Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 12:59 pm

-Ne jis man nieko nejaučia ,tikiuosi, - Atsiduso ,nenorėjo ji ,kad ją mylėtu tai tik nusišypsojo jam ir greit išgėrė savo martinį ir dar užsisako viena stiklinę martinio.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 1:04 pm

-na paprastai Klaus taip nesielgia, tad manau, kad jaučia.-palinksi, žaisliuką naują atrado prieš Klausą, tad ir sėdi patenkintas, bei išgeria savo viskį, daugiau nebe užsisako, nes dar prisigers taip netyčia
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 1:09 pm

-Gal jis šiaip sau taip darė ,ne todėl ,kad man kažką jaučia.Tikiuosi. - Pasako jam ir žiūrėjo į jį ir šypsojosi.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 1:10 pm

-nee, tu tikrai nepažįsti Klauso, jis daro ką nors tik dėl savęs, jam net šeima nelabai rūpi.-biški išsidavė, bet nieko ,nusišypso ir vėl nužiūri aplinką
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 1:12 pm

-Bet atrodo ,kad Rebeka jam rūpi ir turbūt jis tave uždarė karste dėl tavo saugumo. - Pasako ir nusijuokia ir šypsojosi jam.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 1:15 pm

-iš kur apie visa tai žinai? negi Klaus pabuvo toks geras ir viską tau paapasakojo?-kilsteli antakį ir iš jo veido dingo šypsena. -Rebekah turbūt pasiliko tik dėl savo naudos.-pavarto akis
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 1:17 pm

-Taip papasakojo ir ,kad jis nužudė jūsų mama Ester'ą. - Pasako ir žiūri į jį vis dar šypsodamasi ,nes jai negalėjo nuo veido dingti šypsena.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 1:21 pm

-turgaus boba..-atsidūsta, nesitikėjo, kad Klaus toks plepys pasidarė ir pasakoja tokius dalykus ne tam kam reiktų, juk Karolina tikrai nėra didelė jų gerbėja, o atvirkščiai. -dabar tave atsiminiau, tu naujosios antrininkėės draugė tiesa?-plačiai nusišypsojo, bandė prisiminti tos antrininkės vardą, bet nelabai išėjo, nesidomėjo jis ja taip kaip Klaus.
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 1:24 pm

-Taip aš Elenos geriausia draugė ,bet nekenčiu jos vaikinų Salvatorių. - Pasako ir žiūri į jį. -Dar os gera draugė yra Bonne ,ragana. - Palinksi ir šypsosi ,viska tuoj jam pasakys ko nederėtu ,bet nieko. - O kiek tu metu pragulėjai tam karste? - Paklausę jo ,įdomu buvo jai.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 1:29 pm

-vis dėl to kažką bendro turime, aš taip pat nesu didelis jų fanas, ypač Deimono.-pavarto akis ir nusišypso. -Bonė? -kiek susidomėjo, reiks ir su ja jam kada nors susipažinti, juk raganos pagalbos jam kada nors prireiks. -aišku.-palinksėjo ir įsiminė jos vardą. -devynis amžius, tiksliau 900 metų.-nusišypsojo, nebuvo jam šitoje srityje ką nors slėpti
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 1:33 pm

-Aš Deimono iš viso nekenčiu kaip buvau žmogus jis manim naudojosi kaip marijonete. - Pavarto akis. - Bet jis mane pavertė vampyre. - Pasako ir žiūri į jį. - Jo ji labai gera ragana ,beveik originali ,kažkada čia susirinko galia iš visų mirusių raganų. - Žiūri į jį.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 1:37 pm

nederėjo merginai to sakyti apie Bonę, nes Kol dabar tikrai turės tai omenyje ir Bonė kada nors gali nuo jo net nukentėti, bet neleido jai nieko įtarti, nusišypsojo. -jis tave pavertė vampyre? įdomu, įdomu.-sukikeno ir žiūrėjo į aplinką
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 1:47 pm

-Tiksliau davė man savo kraujo ,nes aš ten buvau sunkiai sužeista ,o naktį atėjo Katerina ,šliundra ta nelaiminga ir nužudė mane. - Pasako ir susiraukė pagalvojus apie Kateriną.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 3:49 pm

-Ooo Katherine, visada mane nustebina.-išsišiepė, nė pats nežino ar priešas jos ar draugas, žiūrėjo į merginą. -bet manau tu nesi jau labai nelaiminga būdama vampyrė.-nusišypsojo ir stebėjo jos judesius bei veido mimikas
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 4:03 pm

-Mieliau būčiau žmogus ,bent jau negyvenčiau ilgai.Man užknis gyventi amžinai. - Atsiduso ,nes tikrai labiau norėjo būti žmogumi. - O tu kuo pasirinktum būti žmogumi ar tokiu koks esi? - Paklausę jo ir šypsojosi.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 4:06 pm

-net keista man iš tavęs tai girdėti, nes dauguma pasirinktų amžiną gyvenimą.-nusišypsojo ir vis dėl to užsisakė dar vieną viskio stiklinę su ledu, apsidairė ir išgirdęs jos klausimą nusišypsojo, nė pats nežinojo atsakymo. -nežinau...žmogumi būti šiais laikais per daug pavojinga, nes esi bejėgis, o būti vampyru nėra taip jau ir blogai, jautiesi saugus.-palinksi, va kaip protingai pašnekėjo
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 4:13 pm

-Na matai Kol'ai aš nesu dauguma. - Pasako ir žiūrėjo į jį. - Dauguma neišpasakotu savo beveik priešui viską ,bet aš tau išpasakojau tad esu ne dauguma. - Nusijuokia ir šypsojosi jam tokia gražia ir miela šypsena.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 5:44 pm

ta jos graži ir miela šypsena visai jam patiko, bet to nerodė, tik pats šypsojosi. -tai tu mane laikai priešu? aišku..-nusijuokė, na jis tą puikiai žinojo, bet tik taip primeta tipo nieko nežinantį. -na taip, turbūt tu ne iš daugumos.-nusišypsojo
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 6:04 pm

Šypsosi vis gražesne ir mielesne šypsena. - Nebūtum ,jei būtum mielas ir draugiškas. - Pasako ir žiūri į jį taip mielai.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 6:35 pm

nusijuokė. -na to niekada nebus, nesu aš nei draugiškas nei mielas, nes tokiu būt aš nemoku.-pamirksi akytėm ir atsigeria viskio
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Kv. 05 31, 2012 6:41 pm

-Taigi lengva, - Pasako ir žiūrėjo į jį. - Galiu tave pamokit būt mielu ir draugišku. - Žiūri į jį.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Pen. 06 01, 2012 6:01 am

-o jei aš nenoriu tokiu būti?-sukikena ir vartaliot vėl pradeda tą stiklinę nužiūrėdamas aplinką, paskui vis nukreipė žvilgsnį į vieną merginą, kuria turbūt jis ir pasimaitins, kai iš čia išeis, o vėliau visą dėmesį atiduoda blondinei sėdinčiai prieš jį
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Pen. 06 01, 2012 6:17 am

-Na tada aš pabūsiu geradare ir neleisiu tau pasimaitinti. - Pasako ir aukštakulniais užlipus ant staliuko pažiūrėjo į visas merginas ir surėkė - O Dieve merginos prekybos centre Versace rūbų iššpardavimas! - Užrėkė ,kad visos girdėtu ir mato kaip visos merginos išeina iš čia tiesiog bėgte.Nulipa nuo staliuko ir nusišypso taip meiliai ir gražiai jam.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   

Atgal į viršų Go down

Staliukai nr.1
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next